• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015 - 14430000-4: Випарена сіль і чистий хлорид натрію - (Сіль таблетована)

Завершена

190 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 950.00 UAH
Номер: b3e96ae2909d4c1c96d550105ddc98c5
Внутрішній номер закупівлі: 26155958
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-15-008425-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Медичне об'єднання Луцької міської територіальної громади"
Контактна особа: Алла Дручек +380332252589 yodruchek@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 14430000-4 Випарена сіль і чистий хлорид натріюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 190 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 15.08.2025 15:12 - 20.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 15.08.2025 15:12 - 23.08.2025 00:00
Аукціон: 25.08.2025 13:28 - 25.08.2025 13:51
Період кваліфікації: 25.08.2025 13:51 - 04.09.2025 15:19
Період завантаження договору: 10.09.2025 00:00 - 20.09.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴190 000.00 код ДК 021:2015 - 14430000-4: Випарена сіль і чистий хлорид натрію - (Сіль таблетована)