-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послуги з забезпечення проведення офіційного заходу)
Тендер Prozorro UA-2025-08-15-007157-a
Завершена
398 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 990.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 990.00 UAH
Номер:
7567deff048d4df5a1fe63bc8f63e8e0
Внутрішній номер закупівлі:
26154691
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-15-007157-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
25695762
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, вулиця Хрещатик, будинок 50-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лесенко Наталія 380442350787 nataliia.lesenko@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
398 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.08.2025 14:28 - 20.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.08.2025 14:28 - 23.08.2025 00:00
Аукціон:
з 25.08.2025 13:10
Період кваліфікації:
23.08.2025 00:00 - 26.08.2025 16:21
Період завантаження договору:
01.09.2025 00:00 - 11.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴398 000.00 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послуги з забезпечення проведення офіційного заходу)