-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації(Фільтр очищення повітря VP 21702999, Фільтр картерних газів VP 3584145, Фільтр очищення палива VP 21718912, Фільтр очищення мастила VP 22030852, Фільтр очищення мастила VP 22030848)
Тендер Prozorro UA-2025-08-15-005178-a
ПДВ 0%, відповідно до ПКМУ від 2 березня 2022 р. № 178 «Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану»
Торги не відбулися
19 839.61
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 198.40 UAH
мін. крок: 1% або 198.40 UAH
Номер:
d3a2386b4b954f139f3c092427359f96
Внутрішній номер закупівлі:
26152738
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-15-005178-a
Замовник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїл, *
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Євген РУСОВ 380674835163 ERusov@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
19 839.61 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.08.2025 12:37 - 20.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
15.08.2025 12:37 - 23.08.2025 14:00
Аукціон:
25.08.2025 12:00 - 25.08.2025 12:23
Період кваліфікації:
25.08.2025 12:23 - 27.08.2025 14:36
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴19 839.61 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації(Фільтр очищення повітря VP 21702999, Фільтр картерних газів VP 3584145, Фільтр очищення палива VP 21718912, Фільтр очищення мастила VP 22030852, Фільтр очищення мастила VP 22030848)