-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги по водолазному обстеженню підводних частин опор залізничних мостів
Тендер Prozorro UA-2018-10-11-000088-b
Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг – Лот 1 - 3 об’єкта, Лот 2 - 5 об’єктів, Лот 3 - 2 об’єкта, Лот 4 - 2 об’єкта . Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг – на території Замовника згідно Додатка 3 тендерної документації. Цінова пропозиція учасника не платника ПДВ не повинна перевищувати орієнтовну вартість закупівлі без урахування ПДВ.
Торги відмінено
2 258 940.56
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 213.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 213.00 UAH
Номер:
06932c4afeb54aa682ec923f7f442bee
Внутрішній номер закупівлі:
2614719
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-11-000088-b
Замовник:
Регіональна філія «Придніпровська залізниця» ПАТ "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
49600, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, пр. К.Маркса 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олійник Оксана Сергіївна (056) 793-35-46 o.olijnyk@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
98360000-4 Послуги у сфері морських перевезеньАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 258 940.56 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.10.2018 09:14 - 19.10.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
11.10.2018 09:14 - 29.10.2018 17:00
Аукціон:
30.10.2018 13:51 - 30.10.2018 15:39
Період кваліфікації:
з 30.10.2018 15:39
Тендерна документація
Інформація про скасування
Номер:
1cc13cba9b2f475f8866ff7209db3177
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відкриті торги по Лоту №1, Лоту №2, Лоту №3, Лоту №4 на закупівлю: код ДК 021-2015 «98360000-4 Послуги у сфері морських перевезень » Послуги по водолазному обстеженню підводних частин опор залізничних мостів ) відмінити згідно п.1 ч. 1 ст. 31 Закону України “Про публічні закупівлі ” (відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг). Оголошення № ЦБД UA-2018-10-11-000088-b, на електронному торговому майданчику Smarttender.biz №3016402.
Дата опублікування:
22.11.2018 16:10
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 094 148.35 Лот № 1 - Послуги по водолазному обстеженню підводних частин опор залізничних мостів
- Лот №2 ₴371 435.95 Лот № 2 - Послуги по водолазному обстеженню підводних частин опор залізничних мостів
- Лот №3 ₴672 097.86 Лот № 3 - Послуги по водолазному обстеженню підводних частин опор залізничних мостів
- Лот №4 ₴121 258.40 Лот № 4 - Послуги по водолазному обстеженню підводних частин опор залізничних мостів