-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Офісне устаткування та приладдя різне за кодом ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне.
Тендер Prozorro UA-2025-08-14-008559-a
Завершена
60 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
114728658cc54552882ad79070a42d00
Внутрішній номер закупівлі:
26142984
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-14-008559-a
Замовник:
Військова частина А4860
×
-
Код ЄДРПОУ:
26637812
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, 0
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ілля ТЕЛИЧКО +380950275377 winnergo@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-07-16-003869-a
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH з ПДВ
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бiндер 19мм BUROMAX 12 шт
Кількість
8 паковання
Період постачання
до 15.08.2025
Бiндер 41мм BUROMAX 12 шт
Кількість
8 паковання
Період постачання
до 15.08.2025
Бiндер 51мм BUROMAX 12 шт.
Кількість
5 паковання
Період постачання
до 15.08.2025
Бейдж на шнурку горизонтальний AXENT прозорий
Кількість
50 паковання
Період постачання
до 15.08.2025
Блок паперу для нотаток 900 аркушів, 90х90мм, Мікс, не клеєний
Кількість
15 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Блок паперу з клейким шаром 75x75мм, 450 аркушів
Кількість
10 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Бокс для документів на липучці, 55мм, т.синій (пластик) BM.3201-09
Кількість
10 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Бокс для паперу 90х90х90мм, JOBMAX, чорний
Кількість
15 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Грифель для олівців 0.5 мм KOH-I-NOOR HB
Кількість
5 набір
Період постачання
до 15.08.2025
Губка для дошок, маленька, асорті, 9802-А
Кількість
2 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Дiркопробивач металевий 45 аркушів SCHOLZ червоний, з лінійкою
Кількість
2 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Дошка магн. для письма маркером, 100х150см, ал.рамка
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Дошка пробкова 90*120см. BM.0015
Кількість
2 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Закладки з клейким шаром 12х45мм, 5 кол. по 25 арк, PP, неон, 4Office
Кількість
40 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Зошит учнівський, Бріск 12 аркушів, клітинка
Кількість
150 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Калька, А4, 20 аркушів, "Офорт",52г/м2, п/п упак. /КТ4220Е/
Кількість
13 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Калькулятор BS-444B 12p., 2-пит
Кількість
2 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Клей-олівець 21г PVP NORMA
Кількість
17 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Кнопки-цвяшки 30шт., кольорові
Кількість
5 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Конверт С4 без розширення, білий, силікон
Кількість
250 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Конверт С4 з розширенням, крафт, силікон
Кількість
100 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Коректор стрічковий, 5мм х 20м
Кількість
8 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Коректор-ручка 12 мл AXENT
Кількість
12 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Леза для ножа 18 мм SCHOLZ (10шт.)
Кількість
8 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Лінер 2631 Document 0,1 (0,25) мм чорний
Кількість
10 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Лінійка сталева 20 см., BM.5810-20
Кількість
5 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Лінійка сталева 30 см., BM.5810-30
Кількість
5 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Лоток для паперів горизонтальний пластиковий ЛГ-06, чорний
Кількість
5 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Нiж канцелярський 18 мм AXENT, металева направляюча, жовтий
Кількість
15 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Набір текстових маркерів,OPTIMA 1-4.5мм, 4 кольори в пеналі
Кількість
7 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Нитка прошивна поліефірна , 170г., 200 текс
Кількість
9 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Ножиці канцелярські 21 см SCHOLZ прогумовані ергономічні ручки, 3D BLADE
Кількість
7 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Обкладинка картонна "під шкіру" (50шт.), біла
Кількість
30 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Олівець акварельний MONDELUZ bluish violet 2/блакит-фіол2
Кількість
12 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Олівець акварельний MONDELUZ french pink/французьк.рожевий
Кількість
12 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Олівець акварельний MONDELUZ lemon yellow/лимонний жовтий
Кількість
12 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Олівець акварельний MONDELUZ light brown/світло-коричн
Кількість
12 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Олівець акварельний MONDELUZ mountain blue/лазурит
Кількість
24 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Олівець акварельний MONDELUZ persian orange/перський оранж
Кількість
12 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Олівець акварельний MONDELUZ phthalo blue/фталоцианов.син
Кількість
12 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Олівець акварельний MONDELUZ pyrrole red/пірол червоний
Кількість
36 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Олівець акварельний MONDELUZ reddish violet 2/черв-фіол.2
Кількість
12 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Олівець акварельний MONDELUZ spring green/весняно-зелений
Кількість
12 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Олівець механічний Business, 0,5 мм
Кількість
5 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Олівець ч / гр шестигранний HB "Acmeliae" "Смуги", mix
Кількість
60 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Папір кольоровий Mondi Color А4 160 г/м2, (250л) ZR09 Intensiv Brick Red
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Папір кольровий Mondi Color А4 160 г/м2, 30 medium blue
Кількість
3 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Папір кольровий Mondi Color А4 160 г/м2, MA42 spring green
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Папір кольровий Mondi Color А4 160 г/м2, OR43 orange
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Папка з кнопкою А4 NORMA непрозора, зелена
Кількість
10 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Папка картонна біла на зав'язках 0,35-0,40 мм
Кількість
30 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Папка-швидкозшивач А4 з пружинним механізмом CLIP A Optima двоколірна, асорті
Кількість
15 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Реєстратор LUX одност., А4, 70мм PP, чорний BM.3011-01c
Кількість
95 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Ручка гелева пиши-стирай 0,38 мм JOSEF OTTEN з грипом синя
Кількість
5 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Ручка гелева пиши-стирай 0,38 мм JOSEF OTTEN з грипом червона
Кількість
5 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Ручка гелева пиши-стирай 0,38 мм JOSEF OTTEN з грипом чорна
Кількість
5 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Ручка кулькова Top Tek Fusion 10000, чорна
Кількість
100 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Ручка масляна EASY OFFICE, 0,7мм, червона
Кількість
5 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Скоби для степлера №10, SCHOLZ 1000 шт.
Кількість
6 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Скоби №24/6 SCHOLZ 1000 шт.
Кількість
8 пачка
Період постачання
до 15.08.2025
Скріпки кольорові 28 мм JOSEF OTTEN, 100 шт.
Кількість
10 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Степлер Exakt-2 метал., №24/6, 25 арк.,чорний
Кількість
12 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Стрічка клейка канцелярська 12мм*30 BUROMAX, прозора
Кількість
24 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Стрічка клейка канцелярська 18мм*30 BUROMAX, прозора
Кількість
20 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Стрічка клейка пакувальна 48 мм х 35 м , зелена
Кількість
5 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Стрічка клейка пакувальна 48 мм х 35 м, синя, ВМ.7007-02
Кількість
5 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Стрічка клейка пакувальна 48 мм х 35 м, червона, ВМ.7007-05
Кількість
5 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Файл для документів , розмір А4+, товщина 50 мкм FRESH JUICE 100 шт./упак., глянець
Кількість
6 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Фарба штемпельна TRODAT, 28мл., синя
Кількість
15 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Чинка механічна для олівця з автоматичною подачею, синя
Кількість
5 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Швидкозшивач А4, бірюзова, E31511-21
Кількість
15 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Шило канцелярське, BM.5550
Кількість
5 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Щоденник недатований А5 BOURGEOIS 160 арк., лінійка, обкладинка ассорті
Кількість
5 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРАЙМ ОФІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41219179
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська область, Корюківський р-н., місто Мена, вулиця СУВОРОВА, будинок 1
Ціна пропозиції
60 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.08.2025 14:53
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2768b5431fd445ecaa1eb7f0d256477a
Ідентифікатор договору:
UA-2025-08-14-008559-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРАЙМ ОФІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41219179
-
Адреса:
15600, Україна, Чернігівська область, Корюківський р-н., місто Мена, вулиця СУВОРОВА, будинок 1
Номер договору:
289
Сума договору:
60 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
50 172.50 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Бiндер 19мм BUROMAX 12 шт: 10.70000 UAH без ПДВ
Бiндер 41мм BUROMAX 12 шт: 38.15000 UAH без ПДВ
Бiндер 51мм BUROMAX 12 шт.: 57.30000 UAH без ПДВ
Бейдж на шнурку горизонтальний AXENT прозорий: 9.25000 UAH без ПДВ
Блок паперу для нотаток 900 аркушів, 90х90мм, Мікс, не клеєний: 49.30000 UAH без ПДВ
Блок паперу з клейким шаром 75x75мм, 450 аркушів: 81.70000 UAH без ПДВ
Бокс для документів на липучці, 55мм, т.синій (пластик) BM.3201-09: 125.00000 UAH без ПДВ
Бокс для паперу 90х90х90мм, JOBMAX, чорний: 36.05000 UAH без ПДВ
Грифель для олівців 0.5 мм KOH-I-NOOR HB: 22.80000 UAH без ПДВ
Губка для дошок, маленька, асорті, 9802-А: 17.35000 UAH без ПДВ
Дiркопробивач металевий 45 аркушів SCHOLZ червоний, з лінійкою: 387.60000 UAH без ПДВ
Дошка магн. для письма маркером, 100х150см, ал.рамка: 4 792.00000 UAH без ПДВ
Дошка пробкова 90*120см. BM.0015: 1 038.00000 UAH без ПДВ
Закладки з клейким шаром 12х45мм, 5 кол. по 25 арк, PP, неон, 4Office: 9.85000 UAH без ПДВ
Зошит учнівський, Бріск 12 аркушів, клітинка: 6.90000 UAH без ПДВ
Калька, А4, 20 аркушів, "Офорт",52г/м2, п/п упак. /КТ4220Е/: 47.70000 UAH без ПДВ
Калькулятор BS-444B 12p., 2-пит: 478.10000 UAH без ПДВ
Клей-олівець 21г PVP NORMA: 14.30000 UAH без ПДВ
Кнопки-цвяшки 30шт., кольорові: 7.35000 UAH без ПДВ
Конверт С4 без розширення, білий, силікон: 3.00000 UAH без ПДВ
Конверт С4 з розширенням, крафт, силікон: 5.80000 UAH без ПДВ
Коректор стрічковий, 5мм х 20м: 34.10000 UAH без ПДВ
Коректор-ручка 12 мл AXENT: 19.00000 UAH без ПДВ
Леза для ножа 18 мм SCHOLZ (10шт.): 27.95000 UAH без ПДВ
Лінер 2631 Document 0,1 (0,25) мм чорний: 30.55000 UAH без ПДВ
Лінійка сталева 20 см., BM.5810-20: 18.65000 UAH без ПДВ
Лінійка сталева 30 см., BM.5810-30: 28.50000 UAH без ПДВ
Лоток для паперів горизонтальний пластиковий ЛГ-06, чорний: 90.50000 UAH без ПДВ
Нiж канцелярський 18 мм AXENT, металева направляюча, жовтий: 38.15000 UAH без ПДВ
Набір текстових маркерів,OPTIMA 1-4.5мм, 4 кольори в пеналі: 35.10000 UAH без ПДВ
Нитка прошивна поліефірна , 170г., 200 текс: 107.45000 UAH без ПДВ
Ножиці канцелярські 21 см SCHOLZ прогумовані ергономічні ручки, 3D BLADE: 60.65000 UAH без ПДВ
Обкладинка картонна "під шкіру" (50шт.), біла: 166.90000 UAH без ПДВ
Олівець акварельний MONDELUZ bluish violet 2/блакит-фіол2: 28.00000 UAH без ПДВ
Олівець акварельний MONDELUZ french pink/французьк.рожевий: 28.00000 UAH без ПДВ
Олівець акварельний MONDELUZ lemon yellow/лимонний жовтий: 28.00000 UAH без ПДВ
Олівець акварельний MONDELUZ light brown/світло-коричн: 28.00000 UAH без ПДВ
Олівець акварельний MONDELUZ mountain blue/лазурит: 28.00000 UAH без ПДВ
Олівець акварельний MONDELUZ persian orange/перський оранж: 28.00000 UAH без ПДВ
Олівець акварельний MONDELUZ phthalo blue/фталоцианов.син: 28.00000 UAH без ПДВ
Олівець акварельний MONDELUZ pyrrole red/пірол червоний: 28.00000 UAH без ПДВ
Олівець акварельний MONDELUZ reddish violet 2/черв-фіол.2: 28.00000 UAH без ПДВ
Олівець акварельний MONDELUZ spring green/весняно-зелений: 28.00000 UAH без ПДВ
Олівець механічний Business, 0,5 мм: 60.40000 UAH без ПДВ
Олівець ч / гр шестигранний HB "Acmeliae" "Смуги", mix: 3.25000 UAH без ПДВ
Папір кольоровий Mondi Color А4 160 г/м2, (250л) ZR09 Intensiv Brick Red: 403.00000 UAH без ПДВ
Папір кольровий Mondi Color А4 160 г/м2, 30 medium blue: 400.00000 UAH без ПДВ
Папір кольровий Mondi Color А4 160 г/м2, MA42 spring green: 400.05000 UAH без ПДВ
Папір кольровий Mondi Color А4 160 г/м2, OR43 orange: 401.40000 UAH без ПДВ
Папка з кнопкою А4 NORMA непрозора, зелена: 10.40000 UAH без ПДВ
Папка картонна біла на зав'язках 0,35-0,40 мм: 8.25000 UAH без ПДВ
Папка-швидкозшивач А4 з пружинним механізмом CLIP A Optima двоколірна, асорті: 35.55000 UAH без ПДВ
Реєстратор LUX одност., А4, 70мм PP, чорний BM.3011-01c: 67.00000 UAH без ПДВ
Ручка гелева пиши-стирай 0,38 мм JOSEF OTTEN з грипом синя: 12.50000 UAH без ПДВ
Ручка гелева пиши-стирай 0,38 мм JOSEF OTTEN з грипом червона: 12.50000 UAH без ПДВ
Ручка гелева пиши-стирай 0,38 мм JOSEF OTTEN з грипом чорна: 12.50000 UAH без ПДВ
Ручка кулькова Top Tek Fusion 10000, чорна: 28.95000 UAH без ПДВ
Ручка масляна EASY OFFICE, 0,7мм, червона: 6.05000 UAH без ПДВ
Скоби для степлера №10, SCHOLZ 1000 шт.: 5.95000 UAH без ПДВ
Скоби №24/6 SCHOLZ 1000 шт.: 9.95000 UAH без ПДВ
Скріпки кольорові 28 мм JOSEF OTTEN, 100 шт.: 9.05000 UAH без ПДВ
Степлер Exakt-2 метал., №24/6, 25 арк.,чорний: 90.65000 UAH без ПДВ
Стрічка клейка канцелярська 12мм*30 BUROMAX, прозора: 5.40000 UAH без ПДВ
Стрічка клейка канцелярська 18мм*30 BUROMAX, прозора: 7.60000 UAH без ПДВ
Стрічка клейка пакувальна 48 мм х 35 м , зелена: 22.00000 UAH без ПДВ
Стрічка клейка пакувальна 48 мм х 35 м, синя, ВМ.7007-02: 22.00000 UAH без ПДВ
Стрічка клейка пакувальна 48 мм х 35 м, червона, ВМ.7007-05: 22.00000 UAH без ПДВ
Файл для документів , розмір А4+, товщина 50 мкм FRESH JUICE 100 шт./упак., глянець: 97.70000 UAH без ПДВ
Фарба штемпельна TRODAT, 28мл., синя: 117.40000 UAH без ПДВ
Чинка механічна для олівця з автоматичною подачею, синя: 248.30000 UAH без ПДВ
Швидкозшивач А4, бірюзова, E31511-21: 6.15000 UAH без ПДВ
Шило канцелярське, BM.5550: 23.50000 UAH без ПДВ
Щоденник недатований А5 BOURGEOIS 160 арк., лінійка, обкладинка ассорті: 201.30000 UAH без ПДВ
Бiндер 41мм BUROMAX 12 шт: 38.15000 UAH без ПДВ
Бiндер 51мм BUROMAX 12 шт.: 57.30000 UAH без ПДВ
Бейдж на шнурку горизонтальний AXENT прозорий: 9.25000 UAH без ПДВ
Блок паперу для нотаток 900 аркушів, 90х90мм, Мікс, не клеєний: 49.30000 UAH без ПДВ
Блок паперу з клейким шаром 75x75мм, 450 аркушів: 81.70000 UAH без ПДВ
Бокс для документів на липучці, 55мм, т.синій (пластик) BM.3201-09: 125.00000 UAH без ПДВ
Бокс для паперу 90х90х90мм, JOBMAX, чорний: 36.05000 UAH без ПДВ
Грифель для олівців 0.5 мм KOH-I-NOOR HB: 22.80000 UAH без ПДВ
Губка для дошок, маленька, асорті, 9802-А: 17.35000 UAH без ПДВ
Дiркопробивач металевий 45 аркушів SCHOLZ червоний, з лінійкою: 387.60000 UAH без ПДВ
Дошка магн. для письма маркером, 100х150см, ал.рамка: 4 792.00000 UAH без ПДВ
Дошка пробкова 90*120см. BM.0015: 1 038.00000 UAH без ПДВ
Закладки з клейким шаром 12х45мм, 5 кол. по 25 арк, PP, неон, 4Office: 9.85000 UAH без ПДВ
Зошит учнівський, Бріск 12 аркушів, клітинка: 6.90000 UAH без ПДВ
Калька, А4, 20 аркушів, "Офорт",52г/м2, п/п упак. /КТ4220Е/: 47.70000 UAH без ПДВ
Калькулятор BS-444B 12p., 2-пит: 478.10000 UAH без ПДВ
Клей-олівець 21г PVP NORMA: 14.30000 UAH без ПДВ
Кнопки-цвяшки 30шт., кольорові: 7.35000 UAH без ПДВ
Конверт С4 без розширення, білий, силікон: 3.00000 UAH без ПДВ
Конверт С4 з розширенням, крафт, силікон: 5.80000 UAH без ПДВ
Коректор стрічковий, 5мм х 20м: 34.10000 UAH без ПДВ
Коректор-ручка 12 мл AXENT: 19.00000 UAH без ПДВ
Леза для ножа 18 мм SCHOLZ (10шт.): 27.95000 UAH без ПДВ
Лінер 2631 Document 0,1 (0,25) мм чорний: 30.55000 UAH без ПДВ
Лінійка сталева 20 см., BM.5810-20: 18.65000 UAH без ПДВ
Лінійка сталева 30 см., BM.5810-30: 28.50000 UAH без ПДВ
Лоток для паперів горизонтальний пластиковий ЛГ-06, чорний: 90.50000 UAH без ПДВ
Нiж канцелярський 18 мм AXENT, металева направляюча, жовтий: 38.15000 UAH без ПДВ
Набір текстових маркерів,OPTIMA 1-4.5мм, 4 кольори в пеналі: 35.10000 UAH без ПДВ
Нитка прошивна поліефірна , 170г., 200 текс: 107.45000 UAH без ПДВ
Ножиці канцелярські 21 см SCHOLZ прогумовані ергономічні ручки, 3D BLADE: 60.65000 UAH без ПДВ
Обкладинка картонна "під шкіру" (50шт.), біла: 166.90000 UAH без ПДВ
Олівець акварельний MONDELUZ bluish violet 2/блакит-фіол2: 28.00000 UAH без ПДВ
Олівець акварельний MONDELUZ french pink/французьк.рожевий: 28.00000 UAH без ПДВ
Олівець акварельний MONDELUZ lemon yellow/лимонний жовтий: 28.00000 UAH без ПДВ
Олівець акварельний MONDELUZ light brown/світло-коричн: 28.00000 UAH без ПДВ
Олівець акварельний MONDELUZ mountain blue/лазурит: 28.00000 UAH без ПДВ
Олівець акварельний MONDELUZ persian orange/перський оранж: 28.00000 UAH без ПДВ
Олівець акварельний MONDELUZ phthalo blue/фталоцианов.син: 28.00000 UAH без ПДВ
Олівець акварельний MONDELUZ pyrrole red/пірол червоний: 28.00000 UAH без ПДВ
Олівець акварельний MONDELUZ reddish violet 2/черв-фіол.2: 28.00000 UAH без ПДВ
Олівець акварельний MONDELUZ spring green/весняно-зелений: 28.00000 UAH без ПДВ
Олівець механічний Business, 0,5 мм: 60.40000 UAH без ПДВ
Олівець ч / гр шестигранний HB "Acmeliae" "Смуги", mix: 3.25000 UAH без ПДВ
Папір кольоровий Mondi Color А4 160 г/м2, (250л) ZR09 Intensiv Brick Red: 403.00000 UAH без ПДВ
Папір кольровий Mondi Color А4 160 г/м2, 30 medium blue: 400.00000 UAH без ПДВ
Папір кольровий Mondi Color А4 160 г/м2, MA42 spring green: 400.05000 UAH без ПДВ
Папір кольровий Mondi Color А4 160 г/м2, OR43 orange: 401.40000 UAH без ПДВ
Папка з кнопкою А4 NORMA непрозора, зелена: 10.40000 UAH без ПДВ
Папка картонна біла на зав'язках 0,35-0,40 мм: 8.25000 UAH без ПДВ
Папка-швидкозшивач А4 з пружинним механізмом CLIP A Optima двоколірна, асорті: 35.55000 UAH без ПДВ
Реєстратор LUX одност., А4, 70мм PP, чорний BM.3011-01c: 67.00000 UAH без ПДВ
Ручка гелева пиши-стирай 0,38 мм JOSEF OTTEN з грипом синя: 12.50000 UAH без ПДВ
Ручка гелева пиши-стирай 0,38 мм JOSEF OTTEN з грипом червона: 12.50000 UAH без ПДВ
Ручка гелева пиши-стирай 0,38 мм JOSEF OTTEN з грипом чорна: 12.50000 UAH без ПДВ
Ручка кулькова Top Tek Fusion 10000, чорна: 28.95000 UAH без ПДВ
Ручка масляна EASY OFFICE, 0,7мм, червона: 6.05000 UAH без ПДВ
Скоби для степлера №10, SCHOLZ 1000 шт.: 5.95000 UAH без ПДВ
Скоби №24/6 SCHOLZ 1000 шт.: 9.95000 UAH без ПДВ
Скріпки кольорові 28 мм JOSEF OTTEN, 100 шт.: 9.05000 UAH без ПДВ
Степлер Exakt-2 метал., №24/6, 25 арк.,чорний: 90.65000 UAH без ПДВ
Стрічка клейка канцелярська 12мм*30 BUROMAX, прозора: 5.40000 UAH без ПДВ
Стрічка клейка канцелярська 18мм*30 BUROMAX, прозора: 7.60000 UAH без ПДВ
Стрічка клейка пакувальна 48 мм х 35 м , зелена: 22.00000 UAH без ПДВ
Стрічка клейка пакувальна 48 мм х 35 м, синя, ВМ.7007-02: 22.00000 UAH без ПДВ
Стрічка клейка пакувальна 48 мм х 35 м, червона, ВМ.7007-05: 22.00000 UAH без ПДВ
Файл для документів , розмір А4+, товщина 50 мкм FRESH JUICE 100 шт./упак., глянець: 97.70000 UAH без ПДВ
Фарба штемпельна TRODAT, 28мл., синя: 117.40000 UAH без ПДВ
Чинка механічна для олівця з автоматичною подачею, синя: 248.30000 UAH без ПДВ
Швидкозшивач А4, бірюзова, E31511-21: 6.15000 UAH без ПДВ
Шило канцелярське, BM.5550: 23.50000 UAH без ПДВ
Щоденник недатований А5 BOURGEOIS 160 арк., лінійка, обкладинка ассорті: 201.30000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.08.2025 00:00 - 01.12.2025 00:00
Дата підписання:
12.08.2025 20:00
Статус:
Виконаний