• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Урни

Торги не відбулися

79 999.96 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 400.00 UAH
Номер: f3e8703299ec47368ddef94067cc8a25
Внутрішній номер закупівлі: 26131190
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-13-009425-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
Контактна особа: Світлана Губіч +380978316507 tender_ubgkg@srvk.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 79 999.96 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.08.2025 15:40 - 18.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 13.08.2025 15:40 - 21.08.2025 00:00
Аукціон: 21.08.2025 15:28 - 21.08.2025 15:51
Період кваліфікації: 21.08.2025 15:51 - 26.08.2025 11:49

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴79 999.96 Урни