-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Медичний ендоскопічний літотриптер)
Тендер Prozorro UA-2025-08-13-006728-a
Закупівля відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (зі змінами). Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою
Завершена
2 273 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 365.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 365.00 UAH
Номер:
6b544b244de94c1ca3f009b49d4a148a
Внутрішній номер закупівлі:
26128504
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-13-006728-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ № 18" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993776
-
Адреса:
01030, Україна, Київська область, Київ, бульвар Тараса Шевченка, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гермашева Наталія Олександрівна 380442932407 zakupivli18@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 273 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.08.2025 14:05 - 18.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2025 14:05 - 21.08.2025 10:00
Аукціон:
з 22.08.2025 15:32
Період кваліфікації:
21.08.2025 10:00 - 26.08.2025 12:41
Період завантаження договору:
01.09.2025 00:00 - 11.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 273 000.00 33160000-9 Устаткування для операційних блоків (Медичний ендоскопічний літотриптер)