-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
Матеріали стоматологічні
Тендер Prozorro UA-2016-10-10-000906-b
Матеріали стоматологічні згідно переліку (додаток 1). ПОДІБНІ ТОВАРИ, АНАЛОГИ, ЕКВІВАЛЕНТИ НЕ ПРОПОНУВАТИ! Обов’язкова наявність гарантійного листа виробника/ офіційного дилера та діюче свідоцтво про державну реєстрацію виробів. Постачальники, які не представлять вказані документи у період прийому пропозицій, будуть дискваліфіковані. Шановні постачальники, будь ласка, уважно читайте наведений нижче договір поставки.
Торги відмінено
19 970.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2.5% або 500.00 UAH
мін. крок: 2.5% або 500.00 UAH
Номер:
74d23674b347499fba7b3ac9da2c18e7
Внутрішній номер закупівлі:
261271
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-10-10-000906-b
Замовник:
Управління охорони здоров'я Чернігівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02013308
-
Адреса:
14038, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ПРОВУЛОК 1 ТРАВНЯ, будинок 3-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Кузьміна +380462676647,+380982288762 dsp_prozorro@ukr.net http://uoz-chernigov.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33141000-0 Медичні матеріали нехімічні та гематологічні одноразового застосуванняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
19 970.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
500.00 UAH
Період уточнення:
10.10.2016 15:44 - 11.10.2016 16:30
Період прийому пропозицій:
11.10.2016 16:30 - 12.10.2016 18:00
Аукціон:
13.10.2016 12:34 - 13.10.2016 12:55
Період кваліфікації:
13.10.2016 12:55 - 17.10.2016 14:38
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Матеріали стоматологічні згідно переліку
×
-
ДК 016:2010:
32.50.5 Вироби медичної та хірургічної призначеності, інші
Кількість
217 упаковка
Період постачання
17.10.2016 - 21.10.2016
Інформація про скасування
Номер:
71382d7f60574ea8b8a95e5b1b4cfa80
Опис причини скасування:
На оголошену Замовником закупівлю "Матеріали стоматологічні" надійшло дві пропозиції. Після проведення аукціону один з учасників відмовився від продовження процесу закупівлі; другий учасник дискваліфікований за ненадання необхідного комплекту документів.
Дата опублікування:
18.10.2016 08:58
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Бусло С.М.
Оскарження: 13.10.2016 12:55 - 19.10.2016 13:56
×
-
Код ЄДРПОУ:
2694909871
-
Контактна особа:
Бусло Сергій Миколайович +380462674099 s_buslo@i.ua
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, Чернігів, Пр-т Миру 35а/28
Оскарження: 13.10.2016 12:55 - 19.10.2016 13:56
Початкова пропозиція
19 520.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
11.10 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
17.10.2016 13:56
Документи
8
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційна фірма "Стоматолог-Ж"
Оскарження: 17.10.2016 13:56 - 19.10.2016 14:38
×
-
Код ЄДРПОУ:
19259806
-
Контактна особа:
Жайворонок Микола Миколайович +380442871020 stom-zh@ukr.net http://stomatolog-g.com.ua/
-
Адреса:
03187, Україна, Київська область, місто Київ, Україна, Київська область , місто Київ, вул. Заболотного, 48 А, блок А
Оскарження: 17.10.2016 13:56 - 19.10.2016 14:38
Початкова пропозиція
19 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
18 870.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
17.10.2016 14:38
Документи
2
Скарги
0