-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
М’ячі баскетбольні та футбольні
Тендер Prozorro UA-2025-08-13-004723-a
Торги не відбулися
123 922.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 619.61 UAH
мін. крок: 0.5% або 619.61 UAH
Номер:
e6a2b0ceb5a942f4b12005aa29f125e7
Внутрішній номер закупівлі:
26126491
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-13-004723-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44138014
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Південне, пр.Григорівського десанту, будинок 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костіна Вікторія 380971569322 vikichkostina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
123 922.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.08.2025 12:19 - 18.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2025 12:19 - 21.08.2025 00:00
Аукціон:
з 21.08.2025 14:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴123 922.00 М’ячі баскетбольні та футбольні