-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Внутрішній тубус резектоскопа за кодом ДК 021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних блоків (ДК 021:2015:33168000-5 Ендоскопічні та ендохірургічні інструменти, код НК 024:2023:35301 Резектоскоп)
Тендер Prozorro UA-2025-08-11-008552-a
Завершена
127 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 635.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 635.00 UAH
Номер:
b1111cbab5f24f5fa9b9d593d564c4d9
Внутрішній номер закупівлі:
26105433
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-11-008552-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01983826
-
Адреса:
92905, Україна, Луганська область, місто Кремінна, ВУЛИЦЯ Савченка Михайла, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антоніна Поспехова +380660478089 tonyapospehova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
127 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.08.2025 15:28 - 16.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2025 15:28 - 19.08.2025 10:00
Аукціон:
з 20.08.2025 14:02
Період кваліфікації:
19.08.2025 10:00 - 20.08.2025 09:27
Період завантаження договору:
26.08.2025 00:00 - 05.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴127 000.00 Внутрішній тубус резектоскопа за кодом ДК 021:2015:33160000-9 Устаткування для операційних блоків (ДК 021:2015:33168000-5 Ендоскопічні та ендохірургічні інструменти, код НК 024:2023:35301 Резектоскоп)