-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організацій (Послуги з оцінки автомобілів філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2025-08-08-000838-a
Завершена
8 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
4c0cecf570a147bcb845b6eeb382e205
Внутрішній номер закупівлі:
26085575
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-08-000838-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Чуприна Олександр 380504405903 o.chupryna@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
98110000-7 Послуги підприємницьких, професійних та спеціалізованих організаційАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-06-27-001393-a
Очікувана вартість:
8 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з оцінки автомобілів
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ГОРОБЕЦЬ ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2776908531
-
Контактна особа:
ГОРОБЕЦЬ ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ 380502673201 goronsik@ukr.net
-
Адреса:
02156, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ МІЛЮТЕНКО будинок 23 квартира 384
Ціна пропозиції
8 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.08.2025 09:21
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b613b6c7b57d40a2939f265219730ca3
Ідентифікатор договору:
UA-2025-08-08-000838-a-c1
Постачальник:
ГОРОБЕЦЬ ЮРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2776908531
-
Адреса:
02156, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ МІЛЮТЕНКО будинок 23 квартира 384
Номер договору:
8/08/25
Сума договору:
8 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з оцінки автомобілів: 4 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.08.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
08.08.2025 09:00
Статус:
Виконаний