-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Засоби для догляду за малюками (підгузки-трусики)
Тендер Prozorro UA-2018-11-08-001062-c
Завершена
110 521.44
UAH з ПДВ
Номер:
101e2d3fc5bb4a7cb939017cc0993b65
Внутрішній номер закупівлі:
2608081
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-08-001062-c
Замовник:
КЗ КОР "Спеціалізований обласний будинок дитини м.Боярка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994681
-
Адреса:
08150, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н, м. Боярка, Вул. ХРЕЩАТИК, 111
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Гомола +380459840791 d.rebenka-boyarka@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Згідно з п. 4 cт. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, тому застосовується переговорна процедур
Очікувана вартість:
110 521.44 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Засоби для догляду за малюками (підгузки-трусики)
Кількість
14280 штуки
Період постачання
08.11.2018 - 30.11.2018
Місце постачання
08154, Україна, Київська область, Боярка, Україна, 08154, Київська область, Києво-Святошинський р-н, м.Боярка, вул. Хрещатик,111
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "САВСЕРВІС СТОЛИЦЯ"
Оскарження: 08.11.2018 12:19 - 19.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31903537
-
Контактна особа:
Заграбчук Ярослав Олександрович +380444529883
-
Адреса:
03115, Україна, Київ, Киев, Святошинський район ВУЛ.МИКОЛИ КРАСНОВА будинок 27
Оскарження: 08.11.2018 12:19 - 19.11.2018 00:00
Ціна пропозиції
110 521.44 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.11.2018 12:22
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
a8dc4619187f4c7c9dc8ab1d11aca80b
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-08-001062-c-c1
Постачальник:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "САВСЕРВІС СТОЛИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31903537
-
Контактна особа:
Заграбчук Ярослав Олександрович +380444529883
-
Адреса:
03115, Україна, Київ, Киев, Святошинський район ВУЛ.МИКОЛИ КРАСНОВА будинок 27
Номер договору:
9484
Сума договору:
110 521.44 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
21.11.2018 15:10
Статус:
Підписаний