-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пелети паливні
Тендер Prozorro UA-2025-08-07-004581-a
Завершена
510 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 550.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 550.00 UAH
Номер:
5840f3c7144b40e2b00a1a92f44722a6
Внутрішній номер закупівлі:
26076897
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-07-004581-a
Замовник:
Тараканівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04385403
-
Адреса:
35641, Україна, Рівненська область, село Тараканів, вулиця Львівська, будинок 117
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Падик Оксана Володимирівна +380365651224 ek.tarakaniv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
510 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.08.2025 12:05 - 12.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2025 12:05 - 15.08.2025 00:00
Аукціон:
15.08.2025 15:03 - 15.08.2025 15:26
Період кваліфікації:
15.08.2025 15:26 - 19.08.2025 15:44
Період завантаження договору:
25.08.2025 00:00 - 04.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴510 000.00 Пелети паливні