• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Зарядна станція

Завершена

56 999.00 UAH з ПДВ
Номер: 95b2b810a8dd4072988f7d45ae6aed45
Внутрішній номер закупівлі: 26075000
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-07-002683-a   
Замовник: Управління Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України в Чернігівській області
Контактна особа: Губар Євген Миколайович +380969505297 zakupki_chernihiv@cip.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-07-14-001656-a
Очікувана вартість: 56 999.00 UAH з ПДВ
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max (2048 Вт·год)
Код ДК 021:2015: 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
Кількість 1 штука
Період постачання до 15.09.2025
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Роботікс дістрібьюшн"
Ціна пропозиції 56 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.08.2025 10:50
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 7a50311625ed4da0a23bbeb8e21a9a8c
Ідентифікатор договору: UA-2025-08-07-002683-a-c1
Постачальник: ТОВ "Роботікс дістрібьюшн"
Номер договору: 84
Сума договору: 56 999.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 47 499.17 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Зарядна станція EcoFlow DELTA 2 Max (2048 Вт·год): 56 999.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 07.08.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання: 07.08.2025 00:00
Статус:
Підписаний
Обгрунтування