• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

«Насоси та компресори» (Насоси водяного охолодження) код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 42120000-6

Завершена

30 000.00 UAH без ПДВ
Номер: aa1da2710d9b46f4bd56fcd5213f2fd4
Внутрішній номер закупівлі: 26074147
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-07-001793-a   
Замовник: Мобільний рятувальний центр швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Контактна особа: Андрій Любенко +380979775421 a.liubenko@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2025-07-04-008292-a
Очікувана вартість: 30 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
42120000-6 Насоси та компресори (Водяний насос (помпа))
Код ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресори
Кількість 1 штука
Період постачання до 30.11.2025
Місце постачання 04202, Україна, Київська область, Київ, вул. Вишгородська, 150 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДЕЛЬТА-БУДТЕХ"
Ціна пропозиції 30 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.08.2025 10:14
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: ea82d60cb01346919b075b6995c9b868
Ідентифікатор договору: UA-2025-08-07-001793-a-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДЕЛЬТА-БУДТЕХ"
Номер договору: 141
Сума договору: 30 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.08.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 06.08.2025 11:15
Статус:
Виконаний
p7s
sign.p7s