-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-11-16-000351-a
Торги відмінено
1 125 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 625.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 625.00 UAH
Номер:
491c4cafca7f45b6ba42b4c8461a9f1b
Внутрішній номер закупівлі:
2607061
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-16-000351-a
Замовник:
Відділ освіти Зборівської РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145978
-
Адреса:
47201, Україна, Тернопільська область, м. Зборів, вул. Б.Хмельницького, 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Михайло Мельник +380354021267 melnikm1957@ukr.net http://vozboriv.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 125 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 625.00 UAH
Період уточнення:
16.11.2018 09:47 - 21.11.2018 10:30
Період прийому пропозицій:
16.11.2018 09:47 - 01.12.2018 10:30
Аукціон:
з 03.12.2018 14:08
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Газ природний
Кількість
75000 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2018
Інформація про скасування
Номер:
d95e4e92a2e64251ae9422a873d95a62
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Вирішили: відмінити процедуру відкритих торгів та оголосити переговорну процедуру на закупівлю природного газу за ДК 021:2015 «09120000-6 Газове паливо». Підстава: cт. 35, п.3, п.5 Закону України «Про публічні закупівлі». Обґрунтування: Потреба здійснити додаткову закупівлю в того самого постачальника.
Дата опублікування:
21.11.2018 14:27
Статус:
Виконано