• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації (2 кредити ЄКТС спеціальної професійної програми)

Завершена

3 900.00 UAH без ПДВ
Номер: c75cb7a2b15e4267bd008cd601d3cd8e
Внутрішній номер закупівлі: 26053521
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-08-05-005876-a   
Замовник: Управління Державної міграційної служби України в Херсонській області
Контактна особа: Марина Максименко +380958726571 maksimenko_byxgalter@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Виникла нагальна потреба в навчанні з підвищення кваліфікації та отримання 2 кредитів ЄКТС
Очікувана вартість: 3 900.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підвищення кваліфікації державних службовців, вперше призначених на посади державної служби категорії "Б"
Код ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації
Кількість 1 послуга
Період постачання 05.08.2025 - 30.08.2025
Місце постачання 73008, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вул. Кулика І., буд. 133А На карті
Підвищення кваліфікації за програмою "Про державну службу" для державних службовців, вперше призначених на посади категорії "В"
Код ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації
Кількість 3 послуга
Період постачання 05.08.2025 - 30.08.2025
Місце постачання 73008, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вул. Кулика І., буд.133А На карті
Адаптація законодавства України до права Європейського Союзу та євроатлантична інтеграція для державних службовців категорії "В"
Код ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікації
Кількість 2 послуга
Період постачання 05.08.2025 - 30.08.2025
Місце постачання 73008, Україна, Херсонська область, місто Херсон, вул. Кулика І., буд.133А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДОНБАСЬКИЙ ІНСТИТУТ ТЕХНІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ "МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ АКАДЕМІКА ЮРІЯ БУГАЯ"
Ціна пропозиції 3 900.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.08.2025 13:14
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: b571431484b246ff96f6e4578513f7c1
Ідентифікатор договору: UA-2025-08-05-005876-a-a1
Постачальник: ДОНБАСЬКИЙ ІНСТИТУТ ТЕХНІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ "МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ АКАДЕМІКА ЮРІЯ БУГАЯ"
Номер договору: 52-7-37
Сума договору: 3 900.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Підвищення кваліфікації державних службовців, вперше призначених на посади державної служби категорії "Б": 650.00000 UAH без ПДВ
Підвищення кваліфікації за програмою "Про державну службу" для державних службовців, вперше призначених на посади категорії "В": 650.00000 UAH без ПДВ
Адаптація законодавства України до права Європейського Союзу та євроатлантична інтеграція для державних службовців категорії "В": 650.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.08.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 05.08.2025 11:41
Статус:
Виконаний
pdf
Договір Навчання 3900грн.pdf
p7s
sign.p7s