-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо (Природній газ)
Тендер Prozorro UA-2018-11-20-000496-a
Торги відмінено
5 229 150.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 52 291.50 UAH
мін. крок: 1% або 52 291.50 UAH
Номер:
9dba39244c174f0a9bd2cb21dd6297e0
Внутрішній номер закупівлі:
2604925
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-20-000496-a
Замовник:
Відділ освіти Онуфріївської районної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144140
-
Адреса:
28100, Україна, Кіровоградська область, Онуфріївка, вул. 50 років Жовтня, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Самородченко Олена Григорівна +380680675603 rono07@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
5 229 150.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
52 291.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
55 000.00 UAH
Період уточнення:
20.11.2018 14:07 - 25.11.2018 14:12
Період прийому пропозицій:
20.11.2018 14:07 - 05.12.2018 14:12
Аукціон:
з 06.12.2018 15:29
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ на 2019 рік
Кількість
355000 метри кубічні
Період постачання
01.01.2019 - 31.12.2019
Місце постачання
28100, Україна, Кіровоградська область, Онуфріївський район, заклади освіти, підпорядковані замовнику
На карті
Інформація про скасування
Номер:
aabfaf6cbd094cfca926bb1f9bc54bfd
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Відміна торгів відповідно до п.2 ч.1 ст.31 ЗУ "Про публічні закупівлі"
Дата опублікування:
21.11.2018 10:26
Статус:
Виконано