-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
дошка з хвойних порід дерева 25х150х6000 необроблена, нефарбована (ДК 021:2015:03411000-4 - Деревина хвойних порід)
Тендер Prozorro UA-2025-08-05-000071-a
Торги не відбулися
161 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 610.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 610.00 UAH
Номер:
ad01f7b1379a41d69ebb90ba1cf0c439
Внутрішній номер закупівлі:
26047741
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-05-000071-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ" М.ХАРКОВА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32444596
-
Адреса:
61161, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. Ковалівська, буд. 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Самусь +380992513972 kp_blagoustriytender@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
161 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.08.2025 07:52 - 10.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.08.2025 07:52 - 13.08.2025 10:00
Аукціон:
з 14.08.2025 11:59
Період кваліфікації:
13.08.2025 10:00 - 15.08.2025 15:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴161 000.00 дошка з хвойних порід дерева 25х150х6000 необроблена, нефарбована (ДК 021:2015:03411000-4 - Деревина хвойних порід)