-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивний інвентар для відділення тенісу для КДЮСШ «Центр»
Тендер Prozorro UA-2025-08-04-009816-a
Завершена
111 696.00
UAH без ПДВ
Номер:
b5e78fd73b6a4b08a3f99808626fccff
Внутрішній номер закупівлі:
26045268
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-08-04-009816-a
Замовник:
Централізована бухгалтерія дитячо-юнацьких спортивних шкіл
×
-
Код ЄДРПОУ:
26476487
-
Адреса:
02098, Україна, м. Київ, М. КИЇВ, ПРОСП. ПАВЛА ТИЧИНИ, БУД. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жук Юлія 380444625922 yz.tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-06-03-009769-a
Очікувана вартість:
111 696.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спортивний інвентар для відділення тенісу для КДЮСШ «Центр»
Кількість
335 штука
Період постачання
30.07.2025 - 31.07.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Нікітіна Ніна Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2120800508
-
Контактна особа:
Нікітіна Ніна Олександрівна 380675023843 tennisshop@ukr.net
-
Адреса:
03028, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ФЕОДОСІЙСЬКА, буд. 48-52 кв. 64
Ціна пропозиції
111 696.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.08.2025 15:56
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1facd6379edf4cd78fd1f2ce0b40cc5a
Ідентифікатор договору:
UA-2025-08-04-009816-a-b1
Постачальник:
Нікітіна Ніна Олександрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2120800508
-
Адреса:
03028, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ФЕОДОСІЙСЬКА, буд. 48-52 кв. 64
Номер договору:
3/2210/11
Сума договору:
111 696.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.07.2025 00:00 - 20.12.2025 00:00
Дата підписання:
30.07.2025 00:00
Статус:
Виконаний