-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Підіймально-транспортувальне обладнання (Заміна(модернізація) вантажного підйомника ЦОП Івано-Франківськ, вул. Привокзальна,19)
Тендер Prozorro UA-2018-10-30-002242-c
Підіймально-транспортувальне обладнання (Заміна(модернізація) вантажного підйомника ЦОП Івано-Франківськ, вул. Привокзальна,19)
Завершена
175 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1940020ada6549a68964183585ed1cc9
Внутрішній номер закупівлі:
2603342
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-30-002242-c
Замовник:
ПАТ "Укрпошта" в особі івано-франківської дирекції
×
-
Код ЄДРПОУ:
22178632
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марія Петрик +380505003630 yuryak-mi@ukrposhta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
ст. 35, п.4 Закупівля двічі не відбулася
Очікувана вартість:
175 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підіймально-транспортувальне обладнання (Заміна(модернізація) вантажного підйомника ЦОП Івано-Франківськ, вул. Привокзальна,19)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
76018, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, Незалежності,6
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМАРТ ФОРМАТ"
Оскарження: 31.10.2018 16:00 - 16.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40787671
-
Контактна особа:
Дражнер В.В. +380989095241
-
Адреса:
03057, Україна, Київ, Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ ДОВЖЕНКА будинок 12-А
Оскарження: 31.10.2018 16:00 - 16.11.2018 00:00
Ціна пропозиції
174 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.11.2018 17:29
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
c0ddb83783214b36b2738de02c6313ca
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-30-002242-c-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СМАРТ ФОРМАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40787671
-
Контактна особа:
Дражнер В.В. +380989095241
-
Адреса:
03057, Україна, Київ, Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ ДОВЖЕНКА будинок 12-А
Номер договору:
21/1229
Сума договору:
174 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
20.11.2018 17:23
Статус:
Підписаний