-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015:45310000-3 Електромонтажні роботи (Монтаж системи пожежної сигналізації та системи керування евакуюванням на об’єкті: Матеріальний склад (літ. «А»), що розташований за адресою: вул. Каштанова, буд. 66, м. Обухів, Київська обл.)
Тендер Prozorro UA-2025-07-31-005964-a
Завершена
657 252.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 286.26 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 286.26 UAH
Номер:
aee252043b904cfca6811204518c2a71
Внутрішній номер закупівлі:
26020483
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-31-005964-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "БАЗА СПЕЦІАЛЬНОГО МЕДИЧНОГО ПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125740
-
Адреса:
07801, Україна, Київська область, БОРОДЯНКА, ВУЛИЦЯ СЕМАШКО, 157
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Крицька Марина Анатоліївна 380975900799 u.o.zakupivli@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
657 252.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.07.2025 14:44 - 05.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2025 14:44 - 08.08.2025 15:00
Аукціон:
з 11.08.2025 15:28
Період кваліфікації:
08.08.2025 15:00 - 18.08.2025 13:03
Період завантаження договору:
24.08.2025 00:00 - 03.09.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴657 252.00 ДК 021:2015:45310000-3 Електромонтажні роботи (Монтаж системи пожежної сигналізації та системи керування евакуюванням на об’єкті: Матеріальний склад (літ. «А»), що розташований за адресою: вул. Каштанова, буд. 66, м. Обухів, Київська обл.)