-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Безпілотні літальні апарати
Тендер Prozorro UA-2025-07-30-008337-a
Завершена
7 147 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 35 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 35 900.00 UAH
Номер:
5e4033b986e442aa8965d8e053025f8b
Внутрішній номер закупівлі:
26012432
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-30-008337-a
Замовник:
Виконавчий комітет Білоцерківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04055009
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, Біла Церква, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шимченко Віта Олександрівна 380979543739 tender.bc@bc-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 147 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2025 16:02 - 04.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2025 16:02 - 07.08.2025 00:00
Аукціон:
07.08.2025 15:30 - 07.08.2025 16:05
Період кваліфікації:
07.08.2025 16:05 - 11.08.2025 16:17
Період завантаження договору:
17.08.2025 00:00 - 27.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 147 000.00 Безпілотні літальні апарати