-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Машини для обробки даних (апаратна частина) код ДК 021:2015:30210000-4 (ноутбуки укомплектовані)
Тендер Prozorro UA-2018-11-20-001568-c
Торги відмінено
1 038 172.80
UAH з ПДВ
Номер:
7cc9f34299824c24b11b6ec77ae04a43
Внутрішній номер закупівлі:
2600946
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-20-001568-c
Замовник:
Головне територіальне управління юстиції у Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
34898944
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. ЯРОСЛАВА МУДРОГО, 39/3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Артем Куслаєнко +380626441773 mtz@dn.minjust.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 038 172.80 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машини для обробки даних (апаратна частина) код ДК 021:2015:30210000-4 (ноутбуки укомплектовані)
Кількість
80 комплект
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
84301, Україна, Донецька область, Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 48А, (складське приміщення - підвал)
На карті
Інформація про скасування
Номер:
3e8f370ec6ea49b78f6615197e70a76b
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
В протоколі допущена помилка в розділах "ПРИСУТНІ", "ВІТСУТНІ"
Дата опублікування:
20.11.2018 14:19
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНВАРД"
Оскарження: 20.11.2018 13:52 - 01.12.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32197899
-
Контактна особа:
Ольнєв Сергій Сергійович +380626485184
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, місто Краматорськ, ВУЛ. ГЕРОЇВ УКРАЇНИ, будинок 31
Оскарження: 20.11.2018 13:52 - 01.12.2018 00:00
Ціна пропозиції
1 038 172.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.11.2018 13:56
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
a332137bea5f4635a51720c29ed2f92e
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-20-001568-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНВАРД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32197899
-
Контактна особа:
Ольнєв Сергій Сергійович +380626485184
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, місто Краматорськ, ВУЛ. ГЕРОЇВ УКРАЇНИ, будинок 31
Сума договору:
1 038 172.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації