-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ремонт автомобільного транспорту
Тендер Prozorro UA-2025-07-29-010033-a
Завершена
15 290 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 152 900.00 UAH
мін. крок: 1% або 152 900.00 UAH
Номер:
9027dc6b952a4904927ec3f2c38ec62b
Внутрішній номер закупівлі:
26002492
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-29-010033-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Територіальне медичне об’єднання "Вінницький обласний центр есктреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36364624
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Пирогова, буд. 46-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анатолій Пірникоза +380432508473 buhmedkatastrof@gmail.com http://vinemd.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
15 290 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.07.2025 16:31 - 03.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2025 16:31 - 06.08.2025 10:00
Аукціон:
з 07.08.2025 11:34
Період кваліфікації:
06.08.2025 10:00 - 11.08.2025 13:35
Період завантаження договору:
17.08.2025 00:00 - 27.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 290 000.00 Ремонт автомобільного транспорту