-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації
Тендер Prozorro UA-2018-10-18-002257-b
код ДК 021:2015 - 33180000-5 "Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму"
Завершена
2 642 214.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 211.07 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 211.07 UAH
Номер:
9e972dcc1d5d4b68b749b974060a907e
Внутрішній номер закупівлі:
2599539
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-18-002257-b
Замовник:
Обласна комунальна установа "Чернівецька обласна клінічна лікарня"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005734
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Головна, будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ситенко Борис Петрович 380372517971 hosp2016.cv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
2 642 214.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
13 211.07 UAH
Період уточнення:
18.10.2018 15:20 - 26.10.2018 11:30
Період прийому пропозицій:
18.10.2018 15:20 - 05.11.2018 10:30
Аукціон:
06.11.2018 12:44 - 06.11.2018 13:11
Період кваліфікації:
06.11.2018 13:11 - 09.11.2018 11:12
Період завантаження договору:
08.11.2018 11:10 - 28.11.2018 11:10
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Високопоточний діалізатор площею 1,0-1,3 м.кв.
Кількість
48 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Високопоточний діалізатор площею 1,4-1,5 м.кв.
Кількість
432 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Високопоточний діалізатор площею 1,8-1,9 м.кв.
Кількість
360 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Високопоточний діалізатор площею 2,0-2,2 м.кв.
Кількість
576 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Кровопровідні магістралі для гемодіафільтрації
Кількість
1400 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Фістульна голка артеріальна, діаметр 1,6 мм
Кількість
1450 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Фістульна голка венозна, діаметр 1,6 мм
Кількість
1450 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Концентрат кислотного компоненту діалізуючого розчину із вмістом глюкози (сухий або рідкий)
Кількість
137 упаковка
Період постачання
до 31.12.2018
Порошковий картридж (мішок) основного компоненту
Кількість
1408 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Фільтр для діалізуючого розчину
Кількість
40 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "БІОМЕДТРЕЙДІНГ"
Оскарження: 06.11.2018 13:11 - 19.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35822682
-
Контактна особа:
Рассоха Юлія Валеріївна +380934090557 biomedtr@gmail.com
-
Адреса:
02094, Україна, м. Київ, Київ, вул. Краківська, будинок 22, офіс 305
Оскарження: 06.11.2018 13:11 - 19.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
2 489 232.81 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 489 232.81 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.11.2018 11:10
Документи
6
Скарги
0
ТОВ Ренарт
Оскарження: 08.11.2018 11:10 - 20.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36342297
-
Контактна особа:
Третяк Ольга Вячеславівна +380443695017 tretyakolga17@gmail.com
-
Адреса:
02099, Україна, м. Київ, Київ, вул.Бориспільська,буд 9, корп.57
Оскарження: 08.11.2018 11:10 - 20.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
2 490 666.82 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 490 666.82 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.11.2018 11:12
Документи
13
Скарги
0
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ДІАСЕРВІС ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31467020
-
Контактна особа:
Іванна Білоголова +380443381008 diaserviceplus@gmail.com
-
Адреса:
04053, Україна, Київ, м.Київ,, ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 14, офіс 16/27
Початкова пропозиція
2 506 389.16 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 506 389.16 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
dfbf6924bbb741e986ec2658a0cd8bf7
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-18-002257-b-b1
Постачальник:
ТОВ Ренарт
×
-
Код ЄДРПОУ:
36342297
-
Контактна особа:
Третяк Ольга Вячеславівна +380443695017 tretyakolga17@gmail.com
-
Адреса:
02099, Україна, м. Київ, Київ, вул.Бориспільська,буд 9, корп.57
Номер договору:
ЦЗ-124/2018
Сума договору:
2 490 666.82 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
20.11.2018 10:30
Статус:
Підписаний