-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мікрофонний спліттер
Тендер Prozorro UA-2025-07-29-002628-a
Завершена
15 590.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 155.90 UAH
мін. крок: 1% або 155.90 UAH
Номер:
97735f71ae834ca7ba610d09b33d94f4
Внутрішній номер закупівлі:
25995100
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-29-002628-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Мошиченко +380444810807 t.moshychenko@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
15 590.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.07.2025 10:45 - 03.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
29.07.2025 10:45 - 06.08.2025 10:00
Аукціон:
з 07.08.2025 13:17
Період кваліфікації:
06.08.2025 10:00 - 07.08.2025 13:02
Період завантаження договору:
13.08.2025 00:00 - 23.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 590.00 Мікрофонний спліттер