-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
закупівля дизельного палива та бензину
Тендер Prozorro UA-2025-07-28-011128-a
Завершена
1 199 512.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 997.56 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 997.56 UAH
Номер:
3199dceccaea4c9ba7e58fcef071ed89
Внутрішній номер закупівлі:
25992392
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-28-011128-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО " ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02128201
-
Адреса:
51600, Україна, Дніпропетровська область, м. Верхньодніпровск, вул. Котляревського, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Володимир КУЗЬМИНИХ +380969750656 vdn_voda@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 199 512.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.07.2025 22:24 - 02.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.07.2025 22:24 - 05.08.2025 00:00
Аукціон:
з 05.08.2025 13:40
Період кваліфікації:
05.08.2025 00:00 - 06.08.2025 08:14
Період завантаження договору:
12.08.2025 00:00 - 22.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 199 512.50 закупівля дизельного палива та бензину