-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури
Тендер Prozorro UA-2018-11-07-000873-a
Завершена
100 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
e6905470adc64b8b93f8664334da20c4
Внутрішній номер закупівлі:
2599021
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-07-000873-a
Замовник:
Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146334
-
Адреса:
61146, Україна, Харківська область, Харків, вул. Валентинівська, 27-г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Назіна Ірина Леонідівна +380577251572 ruo_mos@kharkivosvita.net.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двократна відміна тендера через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізнялися від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість:
100 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з монтажу, налаштування та обслуговування засобів систем відеоспостереження на об’єкті Замовника
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю ОХОРОНА МАСТЕРС
Оскарження: 07.11.2018 17:34 - 19.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41207142
-
Контактна особа:
Маслій Володимир Вікторович 0577253102
-
Адреса:
61000, Україна, Харківська область, м.Харків, Гімназійна набережна, 16
Оскарження: 07.11.2018 17:34 - 19.11.2018 00:00
Ціна пропозиції
100 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.11.2018 12:06
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
173b322d12da431fa632935b91ee0176
Ідентифікатор договору:
UA-2018-11-07-000873-a-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю ОХОРОНА МАСТЕРС
×
-
Код ЄДРПОУ:
41207142
-
Контактна особа:
Маслій Володимир Вікторович 0577253102
-
Адреса:
61000, Україна, Харківська область, м.Харків, Гімназійна набережна, 16
Номер договору:
59/11/18-ВС
Сума договору:
100 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.11.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
19.11.2018 00:00
Статус:
Підписаний