-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та ремонту банківських сейфів, дверей, сховищ, іншого банківського обладнання: м. Одеса та Одеська обл.; м. Львів та Львiвська обл. (ID тендера на "tender.privatbank.ua": PB-2025-05-30-3062822) (Звіт про укладення договору)
Тендер Prozorro UA-2025-07-28-005708-a
Завершена
460 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
8bf29f92e04f4ca2bf77f4b5a3c23d91
Внутрішній номер закупівлі:
25987001
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-28-005708-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ПРИВАТБАНК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14360570
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 1Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Коваленко Галина Михайлівна 380971216748 GALINA.EFIMENKO@PRIVATBANK.UA https://privatbank.ua/ru
Класифікатор ДК 021:2015:
50800000-3 Послуги з різних видів ремонту і технічного обслуговуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
460 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Роботи з технічного обслуговування (ТО) та ремонту банківських сейфів, дверей, сховищ, іншого банківського обладнання
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 22.07.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ЛУКА ВІКТОРІЯ ВІТАЛІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2849816108
-
Контактна особа:
Лука Вікторія Віталіївна 380679285221 foplukavv@ukr.net
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, Раппапорта , будинок 13, квартира 3
Ціна пропозиції
460 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.07.2025 13:54
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a28b29c6762d4042981f6fdc1c2cfbb4
Ідентифікатор договору:
UA-2025-07-28-005708-a-a1
Постачальник:
ФОП ЛУКА ВІКТОРІЯ ВІТАЛІЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2849816108
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, Раппапорта , будинок 13, квартира 3
Номер договору:
П-0173125
Сума договору:
460 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Роботи з технічного обслуговування (ТО) та ремонту банківських сейфів, дверей, сховищ, іншого банківського обладнання: 460 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.07.2025 00:00 - 22.07.2026 00:00
Дата підписання:
23.07.2025 00:00
Статус:
Підписаний