• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Обладнання системи відеоспостереження та системи охорони периметру з монтажем

Завершена

585 398.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 853.98 UAH
Номер: f8d5373f81db4b1093436e1e26b25432
Внутрішній номер закупівлі: 25983912
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-07-28-002547-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Приходько Ірина Сергіївна 380442076757 prykhodko.is@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 585 398.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.07.2025 11:28 - 02.08.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 28.07.2025 11:28 - 05.08.2025 10:00
Аукціон: з 06.08.2025 12:19
Період кваліфікації: 05.08.2025 10:00 - 15.08.2025 12:18
Період завантаження договору: 21.08.2025 00:00 - 31.08.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴585 398.00 Обладнання системи відеоспостереження та системи охорони периметру з монтажем