-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
32340000-8 Мікрофони та гучномовці «Адаптер для кріплення навушників до шоломів» (32342200-4)
Тендер Prozorro UA-2025-07-25-009326-a
Завершена
258 125.00
UAH без ПДВ
Номер:
ace7ec298f9d4e3aa1dbf8bc844929b3
Внутрішній номер закупівлі:
25979833
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-25-009326-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108798
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Академіка Сахарова, буд. 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Іван Антощук +380342790196 yogunp@ukr.net https://if.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
UA-2025-06-25-003993-a
Очікувана вартість:
258 125.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Адаптер для кріплення навушників до шоломів» (32342200-4)
Кількість
175 штука
Період постачання
до 15.08.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ІГНАТЕНКО ВІРА МИКОЛАЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
1923313305
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
258 125.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.07.2025 16:42
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a12e78ea44ad46bab860791783643c3c
Ідентифікатор договору:
UA-2025-07-25-009326-a-c1
Постачальник:
ІГНАТЕНКО ВІРА МИКОЛАЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
1923313305
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
418
Сума договору:
258 125.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.07.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
25.07.2025 16:39
Статус:
Підписаний