-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціалізована хімічна продукція
Тендер Prozorro UA-2025-07-24-010060-a
Завершена
3 841.75
UAH без ПДВ
Номер:
7c6b90331e104e748dbc5a8172a13dc7
Внутрішній номер закупівлі:
25968619
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-24-010060-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИ-БЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38337116
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дяченко Марія Ростиславівна 380459447880 diachenkomaria.work@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Здійснюється закупівля товарів, робіт та послуг, необхідних для забезпечення будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, виконання мобілізаційних завдань (замовлень), заходів, пов’язаних з підготовкою і виконанням завдань територіальної оборони, виконання договорів, що містять інформацію з обмеженим доступом, якщо така закупівля здійснюється для нагальних потреб Збройних Сил, інших військових формувань, правоохоронних органів, ДСНС, вищих військових навчальних закладів на їх запит з подальшою передачею таких товарів, робіт та послуг на облік запитувача. Запит Збройних Сил, інших військових формувань, правоохоронних органів, ДСНС, вищих військових навчальних закладів погоджується (затверджується) їх уповноваженою службовою (посадовою) особою та повинен містити обґрунтування нагальності потреби у здійсненні закупівлі відповідно до цього підпункту
Обґрунтування умови застосування:
Закупівля вимагає негайного задоволення потреби у зв’язку з терміновою і невідкладною необхідністю у забезпеченні ресурсами, товарами, послугами тощо для уникнення серйозних негативних наслідків, та з метою виконання критично важливих завдань, пов’язаних із національною безпекою та обороною.
Умови нагальної потреби не дозволяють дотримуватись строків для проведення відкритих торгів, зокрема через їх тривалість тощо. Тому для швидкого й ефективного реагування на виклики, що постали перед державою та місцевими громадами, і застосовується виключення для задоволення цієї потреб.
Очікувана вартість:
3 841.75 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Рідина гальмівна DOT
Кількість
1 штука
Період постачання
до 30.07.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Антифриз HEPU red G12
Кількість
4 штука
Період постачання
до 30.07.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Очисник універсальний
Кількість
3 штука
Період постачання
до 30.07.2025
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МЕГА-СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24891682
-
Адреса:
07403, Україна, Київська область, Бровари, Сергія Москаленка, 20
Ціна пропозиції
3 841.75 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.07.2025 16:16
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0309ab8b6ad846469024e17dc6e3e75b
Ідентифікатор договору:
UA-2025-07-24-010060-a-b1
Постачальник:
ТОВ "МЕГА-СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24891682
-
Адреса:
07403, Україна, Київська область, Бровари, Сергія Москаленка, 20
Номер договору:
514-к/25
Сума договору:
3 841.75 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.07.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
24.07.2025 00:00
Статус:
Підписаний