-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Геодезичне знімання території для розроблення проєктів по об'єкту "Реконструкція котельні зі встановленням когенераційної установки без перепрофілювання та зміни зовнішніх геометричних параметрів за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук"
Тендер Prozorro UA-2025-07-24-005456-a
Завершена
9 970.99
UAH без ПДВ
Номер:
c93e24f905f241888303d8c44a4c4eec
Внутрішній номер закупівлі:
25963903
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-24-005456-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
31700972
-
Адреса:
39617, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Темірова Марія Олександрівна +380536758731 mariyatemirova9@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Здійснюється закупівля: парових турбін (на умовах співфінансування), газопоршневих, газотурбінних когенераційних установок, газотурбінних установок та блочно-модульних котелень (їх складових), їх оренда; послуг з оренди (фрахту, лізингу тощо) суден технічного флоту (спеціалізованих суден), на яких встановлені газопоршневі та/або газотурбінні установки, призначені для виробництва електричної енергії, послуг з найму персоналу для таких установок; товарів, робіт та послуг, пов’язаних з будівництвом установок, зазначених у абзацах другому і третьому цього підпункту, введенням в експлуатацію, здійсненням заходів щодо проектування, будівництва та/або реконструкції електричних, газових мереж, необхідних для забезпечення можливості видачі потужності, приєднанням таких установок до електричних, газових та інших мереж; послуг з проектування, обслуговування, планових і позапланових ремонтів таких установок для підприємств паливно-енергетичного комплексу для підготовки до опалювального сезону
Обґрунтування умови застосування:
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 22 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли здійснюється закупівля: газопоршневих, газотурбінних когенераційних установок, газотурбінних установок та блочно-модульних котелень (їх складових), їх оренда; послуг з оренди (фрахту, лізингу тощо) суден технічного флоту (спеціалізованих суден), на яких встановлені газопоршневі та/або газотурбінні установки, призначені для виробництва електричної енергії, послуг з найму персоналу для таких установок; товарів, робіт та послуг, пов’язаних з будівництвом установок, зазначених у абзацах другому і третьому цього підпункту, введенням в експлуатацію, здійсненням заходів щодо проектування, будівництва та/або реконструкції електричних, газових мереж, необхідних для забезпечення можливості видачі потужності, приєднанням таких установок до електричних, газових та інших мереж; послуг з проектування, обслуговування, планових і позапланових ремонтів таких установок для підприємств паливно-енергетичного комплексу для підготовки до опалювального сезону 2024/25 року. На сьогоднішній день Україною залучаються та реалізовуються різні міжнародні інвестиційні проєкти, метою яких є, в тому числі, встановлення когенераційних установок (далі – КГУ) на об’єктах постачання теплової енергії для підвищення якості комунальних послуг, зменшення енергетичних втрат та забезпечення стабільного енергозабезпечення. Однією з умов участі у відборі таких проєктів, з подальшим залученням різних джерел фінансової підтримки, є наявність проєктної документації, розробленої відповідно до чинних ДБН та ДСТУ. В свою чергу, геодезичне знімання – це комплекс інженерно-геодезичних робіт, метою яких є отримання точних просторових даних про рельєф, об’єкти, межі та комунікації на місцевості. Ці дані використовуються для створення топографічного плану, який є основою для проєктування будівель, споруд, інженерних мереж тощо, та є обов’язковим етапом перед будь-яким проєктуванням.
Очікувана вартість:
9 970.99 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Геодезичне знімання території для розроблення проєктів по об'єкту "Реконструкція котельні зі встановленням когенераційної установки без перепрофілювання та зміни зовнішніх геометричних параметрів за адресою: Полтавська обл., м. Кременчук"
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КП "Бюро містобудуваннята кадастру"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31194292
-
Контактна особа:
Бушуєв Дмитро Сергійович 0000
-
Адреса:
39614, Україна, Полтавська область, м. Кременчук, пл. Перемоги, 2
Ціна пропозиції
9 970.99 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.07.2025 13:09
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
2a6f7331915b462594c2a7345aaea5d3
Ідентифікатор договору:
UA-2025-07-24-005456-a-b1
Постачальник:
КП "Бюро містобудуваннята кадастру"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31194292
-
Адреса:
39614, Україна, Полтавська область, м. Кременчук, пл. Перемоги, 2
Номер договору:
76
Сума договору:
9 970.99 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.07.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
21.07.2025 00:00
Статус:
Підписаний