• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 38290000-4 Геодезичні, гідрографічні, океанографічні та гідрологічні прилади та пристрої (електронний тахеометр в комплекті)

Завершена

158 856.00 UAH з ПДВ
Номер: 92bd40f71f9a4dec971a74bc1d509670
Внутрішній номер закупівлі: 2596331
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-08-001320-c   
Замовник: Регіональний офіс водних ресурсів у Хмельницькій області
Контактна особа: Олена Коржик +380382720720 khmzakupki@ukr.net http://zakupki.prom.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38290000-4 Геодезичні, гідрографічні, океанографічні та гідрологічні прилади та пристроїАналіз за цим CPV
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Процедура застосовується замовником керуючись п.4 ч.2 ст. 35 Закону України «Про публічні закупівлі» - якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги для учасника не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість: 158 856.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 38290000-4 Геодезичні, гідрографічні, океанографічні та гідрологічні прилади та пристрої (електронний тахеометр в комплекті)
Код ДК 021:2015: 38290000-4 Геодезичні, гідрографічні, океанографічні та гідрологічні прилади та пристрої
Кількість 1 комплект
Період постачання до 10.12.2018
Місце постачання 29013, Україна, Хмельницька область, м.Хмельницький, вул.Соборна, 29 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГЕО-ПРОЕКТ"

Оскарження: 08.11.2018 13:38 - 19.11.2018 00:00
Ціна пропозиції 158 856.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.11.2018 13:56
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: e7e0bf4df92d49d2847ffc7f2d35a6d4
Ідентифікатор договору: UA-2018-11-08-001320-c-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРГЕО-ПРОЕКТ"
Номер договору: 600
Сума договору: 158 856.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 19.11.2018 00:00 - 29.12.2018 00:00
Дата підписання: 19.11.2018 14:15
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 600.pdf
p7s
sign.p7s