-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Геодезичне знімання території для розроблення проєктів по об'єкту "Реконструкція котельні зі встановленням когенераційної установки за адресою: Полтавська область, м. Кременчук"
Тендер Prozorro UA-2025-07-24-003862-a
Завершена
17 980.15
UAH без ПДВ
Номер:
a108841316294bc09c5af50573a04b44
Внутрішній номер закупівлі:
25962331
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-24-003862-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
31700972
-
Адреса:
39617, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Темірова Марія Олександрівна +380536758731 mariyatemirova9@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Здійснюється закупівля: парових турбін (на умовах співфінансування), газопоршневих, газотурбінних когенераційних установок, газотурбінних установок та блочно-модульних котелень (їх складових), їх оренда; послуг з оренди (фрахту, лізингу тощо) суден технічного флоту (спеціалізованих суден), на яких встановлені газопоршневі та/або газотурбінні установки, призначені для виробництва електричної енергії, послуг з найму персоналу для таких установок; товарів, робіт та послуг, пов’язаних з будівництвом установок, зазначених у абзацах другому і третьому цього підпункту, введенням в експлуатацію, здійсненням заходів щодо проектування, будівництва та/або реконструкції електричних, газових мереж, необхідних для забезпечення можливості видачі потужності, приєднанням таких установок до електричних, газових та інших мереж; послуг з проектування, обслуговування, планових і позапланових ремонтів таких установок для підприємств паливно-енергетичного комплексу для підготовки до опалювального сезону
Обґрунтування умови застосування:
Положеннями Особливостей передбачено підставу для здійснення закупівлі за підпунктом 22 пункту 13: придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли здійснюється закупівля: газопоршневих, газотурбінних когенераційних установок, газотурбінних установок та блочно-модульних котелень (їх складових), їх оренда; послуг з оренди (фрахту, лізингу тощо) суден технічного флоту (спеціалізованих суден), на яких встановлені газопоршневі та/або газотурбінні установки, призначені для виробництва електричної енергії, послуг з найму персоналу для таких установок; товарів, робіт та послуг, пов’язаних з будівництвом установок, зазначених у абзацах другому і третьому цього підпункту, введенням в експлуатацію, здійсненням заходів щодо проектування, будівництва та/або реконструкції електричних, газових мереж, необхідних для забезпечення можливості видачі потужності, приєднанням таких установок до електричних, газових та інших мереж; послуг з проектування, обслуговування, планових і позапланових ремонтів таких установок для підприємств паливно-енергетичного комплексу для підготовки до опалювального сезону 2024/25 року. На сьогоднішній день Україною залучаються та реалізовуються різні міжнародні інвестиційні проєкти, метою яких є, в тому числі, встановлення когенераційних установок (далі – КГУ) на об’єктах постачання теплової енергії для підвищення якості комунальних послуг, зменшення енергетичних втрат та забезпечення стабільного енергозабезпечення. Однією з умов участі у відборі таких проєктів, з подальшим залученням різних джерел фінансової підтримки, є наявність проєктної документації, розробленої відповідно до чинних ДБН та ДСТУ. В свою чергу, геодезичне знімання – це комплекс інженерно-геодезичних робіт, метою яких є отримання точних просторових даних про рельєф, об’єкти, межі та комунікації на місцевості. Ці дані використовуються для створення топографічного плану, який є основою для проєктування будівель, споруд, інженерних мереж тощо, та є обов’язковим етапом перед будь-яким проєктуванням.
Очікувана вартість:
17 980.15 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Геодезичне знімання території для розроблення проєктів по об'єкту "Реконструкція котельні зі встановленням когенераційної установки за адресою: Полтавська область, м. Кременчук"
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КП "Бюро містобудування та кадастру"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31194292
-
Контактна особа:
Бушуєв Дмитро Сергійович 0000
-
Адреса:
39614, Україна, Полтавська область, м. Кременчук, пл. Перемоги, 2
Ціна пропозиції
17 980.15 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.07.2025 11:40
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
874c0bd8df2a453db0ac9d7d606268c1
Ідентифікатор договору:
UA-2025-07-24-003862-a-b1
Постачальник:
КП "Бюро містобудування та кадастру"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31194292
-
Адреса:
39614, Україна, Полтавська область, м. Кременчук, пл. Перемоги, 2
Номер договору:
75
Сума договору:
17 980.15 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.07.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
21.07.2025 00:00
Статус:
Підписаний