-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт штучного покриття стадіону
Тендер Prozorro UA-2025-07-22-006374-a
Торги не відбулися
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер:
c6a08b04b5da49acaa671a6803b138de
Внутрішній номер закупівлі:
25940228
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-22-006374-a
Замовник:
КУ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «ГІМНАЗІЯ № 28 ІМЕНІ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
25803013
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Симона Петлюри, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Каліновська Оксана Григорівна +380382671536 grincukdara751@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.07.2025 13:48 - 27.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
22.07.2025 13:48 - 30.07.2025 09:00
Аукціон:
з 31.07.2025 13:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴350 000.00 Поточний ремонт штучного покриття стадіону