-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливна деревина
Тендер Prozorro UA-2025-07-22-005423-a
Завершена
300 069.98
UAH з ПДВ
Номер:
7c4023875989473fa49f457ac43e7a0c
Внутрішній номер закупівлі:
25939254
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-22-005423-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Лікарня Хоспіс» с.Сіде Ралівської сільської ради Самбірського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40193036
-
Адреса:
81477, Україна, Львівська область, село Сіде, Самбірський район, вул. Самбірська, будинок 140А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Верес Наталія Орестівна 380977213499 sambir.hospis@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено конкурентні торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у закупівлі, в тому числі за лотом
Очікувана вартість:
300 069.98 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Паливна деревина
Кількість
171.4 метр кубічний
Період постачання
до 31.08.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Дришко Ганна Петрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2358318243
-
Контактна особа:
Дришко Ганна Петрівна 380677420294
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, І.Франка,190
Ціна пропозиції
300 069.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.07.2025 12:50
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
192a925b85ce49aa9b8a40b60b0414c1
Ідентифікатор договору:
UA-2025-07-22-005423-a-c1
Постачальник:
ФОП Дришко Ганна Петрівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2358318243
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, І.Франка,190
Номер договору:
48
Сума договору:
300 069.98 UAH з ПДВ
Сума договору:
300 069.98 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Паливна деревина: 1 750.70000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.07.2025 00:00 - 31.12.2025 23:59
Дата підписання:
22.07.2025 00:00
Статус:
Виконаний