• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 77110000-4 – Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (Послуги з обмолоту пшениці озимої; Послуги з обмолоту соняшника; Послуги з обмолоту сої; Послуги з обмолоту кукурудзи)

Торги не відбулися

405 650.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 028.25 UAH
Номер: c9bf10169aaf4375afcc978099334575
Внутрішній номер закупівлі: 25939104
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-07-22-005246-a   
Замовник: ДОСЛІДНА СТАНЦІЯ ЛІКАРСЬКИХ РОСЛИН ІНСТИТУТУ АГРОЕКОЛОГІЇ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
Контактна особа: Наталія Бусь +380508621457 budslr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 77110000-4 Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 405 650.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.07.2025 12:40 - 27.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 22.07.2025 12:40 - 30.07.2025 00:00
Аукціон: з 30.07.2025 11:56

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴405 650.00 ДК 021:2015: 77110000-4 – Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (Послуги з обмолоту пшениці озимої; Послуги з обмолоту соняшника; Послуги з обмолоту сої; Послуги з обмолоту кукурудзи)