-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015:72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з впровадження системи автоматизації процесів бухгалтерського та податкового обліку, управління персоналом та заробітної плати «A5.ERP»)
Тендер Prozorro UA-2025-07-21-009013-a
Торги не відбулися
1 975 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 19 750.00 UAH
мін. крок: 1% або 19 750.00 UAH
Номер:
b0a47f8c3e5c4c67b93e2904003ad8fc
Внутрішній номер закупівлі:
25931575
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-21-009013-a
Замовник:
ДП "ПРОЗОРРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02426097
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул Бульварно-Кудрявська (Воровського), 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Бивальцева +380669345215 n.byvaltseva@prozorro.ua https://prozorro.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 975 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.07.2025 16:14 - 26.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2025 16:14 - 29.07.2025 00:00
Аукціон:
з 29.07.2025 11:42
Період кваліфікації:
29.07.2025 00:00 - 06.10.2025 17:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 975 000.00 код ДК 021:2015:72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з впровадження системи автоматизації процесів бухгалтерського та податкового обліку, управління персоналом та заробітної плати «A5.ERP»)