-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Годинники жіночі та чоловічі у футлярі
Тендер Prozorro UA-2025-07-21-004516-a
Завершена
205 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 050.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 050.00 UAH
Номер:
fc1c3f0dee114b3d834329558988689d
Внутрішній номер закупівлі:
25927225
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-21-004516-a
Замовник:
КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
00022533
-
Адреса:
01196, Україна, Київська область, Київ, площа Лесі Українки, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кісова Наталія 380442868567 kisova.n@koda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18520000-0 Персональні хронометриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
205 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.07.2025 13:04 - 26.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2025 13:04 - 29.07.2025 00:00
Аукціон:
29.07.2025 13:00 - 29.07.2025 13:23
Період кваліфікації:
29.07.2025 13:23 - 05.08.2025 11:32
Період завантаження договору:
11.08.2025 00:00 - 21.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴205 000.00 Годинники жіночі та чоловічі у футлярі