-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ц_25Т-515_34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини (Тачки господарські)
Тендер Prozorro UA-2025-07-21-004011-a
Завершена
230 149.32
UAH з ПДВ
мін. крок: 2.6% або 6 000.00 UAH
мін. крок: 2.6% або 6 000.00 UAH
Номер:
cdb067b16469404683564aa68fca0bc4
Внутрішній номер закупівлі:
25926739
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-21-004011-a
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, м. Київ, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Андрій Харитоненко +380532515747 andrii.kharytonenko@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
230 149.32 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.07.2025 12:17 - 27.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
21.07.2025 12:17 - 30.07.2025 12:00
Аукціон:
з 31.07.2025 11:28
Період кваліфікації:
30.07.2025 12:00 - 12.08.2025 09:31
Період завантаження договору:
18.08.2025 00:00 - 28.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴230 149.32 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини (Тачки господарські)