• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Пакети освітнього програмного забезпечення (Мультимедійний контент)

річний план закупівель на 2018 рік

Торги не відбулися

223 900.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 3% або 6 717.00 UAH
Номер: 8a8e552df3ac42ceaa65bfcaf6a3a513
Внутрішній номер закупівлі: 2591506
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-02-000194-a   
Замовник: Відділ освіти Романівської райдержадміністрації
Контактна особа: Лопоха Надія Янківна +380414621156 vira_viza@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 48190000-6 Пакети освітнього програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 223 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 6 717.00 UAH
Період уточнення: 02.11.2018 09:50 - 07.11.2018 09:55
Період прийому пропозицій: 02.11.2018 09:50 - 17.11.2018 09:55

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Пакети освітнього програмного забезпечення (Мультимедійний контент)
Код ДК 021:2015: 48190000-6 Пакети освітнього програмного забезпечення
Кількість 11 комплект
Період постачання до 20.12.2018
Місце постачання 13001, Україна, Житомирська область, смт.Романів, Житомирська область Романівський р-н, смт.Романів вул. Сергія Лялевича, 2 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ПРАТ "ЛИТЕР"
Початкова пропозиція 198 999.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
198 999.90 UAH з ПДВ
Документи 32
Скарги 0