-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги їдалень, придбання яких здійснюється на реалізацію заходів для забезпечення діяльності центрів з надання допомоги внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської територіальної громади
Тендер Prozorro UA-2025-07-17-011612-a
Завершена
2 784 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 925.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 925.00 UAH
Номер:
ad7a15ba64d94835854fcf36d7d85ba0
Внутрішній номер закупівлі:
25910316
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-17-011612-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МАРІУПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "М.ЄХАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42815794
-
Адреса:
87500, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, ПРОСПЕКТ МИРУ будинок 70
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ганна Потічна +380983896631 zakupki.m.ehub@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 784 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.07.2025 20:58 - 22.07.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
17.07.2025 20:58 - 25.07.2025 10:00
Аукціон:
з 28.07.2025 12:39
Період кваліфікації:
25.07.2025 10:00 - 30.07.2025 21:06
Період завантаження договору:
05.08.2025 00:00 - 15.08.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 784 600.00 Послуги їдалень, придбання яких здійснюється на реалізацію заходів для забезпечення діяльності центрів з надання допомоги внутрішньо-переміщених та/або евакуйованих осіб Маріупольської територіальної громади