• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Постачання електричної енергії на грудень 2018р. в кількості 25000 кВт*год

Торги не відбулися

57 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.9% або 500.00 UAH
Номер: 85b7313feade4a2dbe6f0e7f1922cf57
Внутрішній номер закупівлі: 2590865
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-11-01-001215-a   
Замовник: Театрально-видовищний заклад культури "Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра"
Контактна особа: Михайлова Ліана Михайлівна 380445175906,380995221452 zakupka_teatr@ukr.net http://drama-comedi.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 57 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 500.00 UAH
Період уточнення: 01.11.2018 16:37 - 06.11.2018 17:00
Період прийому пропозицій: 01.11.2018 16:37 - 16.11.2018 17:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 25000 Кіловат-година
Період постачання 01.12.2018 - 31.12.2018
Місце постачання 02002, Україна, місто Київ, Київ, проспект Броварський, 25 На карті