• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Мішки та пакети ( Пакети подарункові ( паперові з логотипом замовника,розміром 23х35х9 см повнокольорові з обох сторін, з матовою ламінацією)) у кількості 200 штук

Завершена

14 800.00 UAH без ПДВ
Номер: 58e2533a0a65415996bcd51fe095238a
Внутрішній номер закупівлі: 25904440
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-07-17-005711-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ РЕАЛІЗАЦІЇ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Контактна особа: Віолетта Царькова +380502830506 violettatsarkova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакетиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 14 800.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мішки та пакети (Пакети подарункові ( паперові з логотипом замовника, розміром 23х35х9 см, повнокольорові з обох сторін, з матовою ламінацією)) у кількості 200 штук
Код ДК 021:2015: 18930000-7 Мішки та пакети
Кількість 200 штука
Період постачання 16.07.2025 - 31.12.2025
Місце постачання 73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, проспект Незалежності, 16 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ПРОЦИШЕН ДЕНИС ВОЛОДИМИРОВИЧ
Ціна пропозиції 14 800.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.07.2025 13:24
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 8b68858d45f04cadb26c7620774f8df0
Ідентифікатор договору: UA-2025-07-17-005711-a-c1
Постачальник: ФОП ПРОЦИШЕН ДЕНИС ВОЛОДИМИРОВИЧ
Номер договору: 107
Сума договору: 14 800.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Мішки та пакети (Пакети подарункові ( паперові з логотипом замовника, розміром 23х35х9 см, повнокольорові з обох сторін, з матовою ламінацією)) у кількості 200 штук: 74.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.07.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 16.07.2025 13:22
Статус:
Виконаний
pdf
договір Процишин 14800_compressed.pdf
p7s
sign.p7s