-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Професійна промислова пральна машина, каток гладильний та машина сушильна промислова
Тендер Prozorro UA-2018-10-04-002585-c
Вимоги щодо товару визначаються в тендерній документації
Завершена
467 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 670.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 670.00 UAH
Номер:
7bacda47c23c442685bfa3c25f095102
Внутрішній номер закупівлі:
2590290
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-10-04-002585-c
Замовник:
ДУ "Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012013
-
Адреса:
04114, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Вишгородська, 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Лубковська +380661214922 t.lubkovskaya.iem@gmail.com http://iem.net.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42710000-6 Машини для виробництва текстильних виробівАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
467 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 670.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
14 000.00 UAH
Період уточнення:
04.10.2018 16:19 - 12.10.2018 00:00
Період прийому пропозицій:
04.10.2018 16:19 - 22.10.2018 00:00
Аукціон:
22.10.2018 12:56 - 22.10.2018 13:17
Період кваліфікації:
22.10.2018 13:17 - 29.10.2018 13:26
Період завантаження договору:
29.10.2018 13:24 - 18.11.2018 13:24
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Машина сушильна промислова
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Каток гладильний
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Професійна промислова пральна машина
Кількість
2 штуки
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТРЕЙДВЕСТ ЛТД"
Оскарження: 22.10.2018 13:17 - 09.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39367047
-
Контактна особа:
Вячеслав +380442216341 info@prolaundry.com.ua
-
Адреса:
03191, Україна, Київ, м. Київ, вул. Вільямса 9, кор. 2, кв. 80
Оскарження: 22.10.2018 13:17 - 09.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
460 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
455 330.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
29.10.2018 13:24
Документи
20
Скарги
0
ТОВ "Промкомплектмонтаж"
Оскарження: 29.10.2018 13:24 - 09.11.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20609915
-
Контактна особа:
ТОВ "Промкомплектмонтаж" +380504695452 pkm12@ukr.net http://www.pkm.net.ua
-
Адреса:
Україна, 08132, Київська обл., м.Вишневе, вул. Київська 27 В
Оскарження: 29.10.2018 13:24 - 09.11.2018 00:00
Початкова пропозиція
458 874.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
458 874.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.10.2018 13:26
Документи
54
Скарги
0
Контракти
Номер:
2006505eeb1a4d8ab66a59d9803a663d
Ідентифікатор договору:
UA-2018-10-04-002585-c-c1
Постачальник:
ТОВ "Промкомплектмонтаж"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20609915
-
Контактна особа:
ТОВ "Промкомплектмонтаж" +380504695452 pkm12@ukr.net http://www.pkm.net.ua
-
Адреса:
Україна, 08132, Київська обл., м.Вишневе, вул. Київська 27 В
Номер договору:
№ 60
Сума договору:
458 874.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.11.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
16.11.2018 15:00
Статус:
Підписаний