-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2025-07-17-001199-a
Завершена
18 757.86
UAH з ПДВ
Номер:
dc84648658a74bd2bc6d356c080ddc97
Внутрішній номер закупівлі:
25899963
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-17-001199-a
Замовник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Реус Наталія Олександрівна +380462608725 1dprz_cn@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
4811cdfa9e52445aa26999dc4d6f7577
Очікувана вартість:
18 757.86 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Природний газ
Кількість
1.1 тисяча кубічних метрів
Період постачання
до 31.10.2025
Місце постачання
14000, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, селище Седнів, селище Олишівка, селище Ріпки, за місцем розташування підпорядкованих підрозділів загону
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Контактна особа:
Лісова Ірина Костянтинівна 0443647654 info@www.naftogaztrading.com.ua http://www.naftogaztrading.com.ua
-
Адреса:
04116, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Шолуденка, 1
Ціна пропозиції
18 757.86 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.07.2025 09:57
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
5bf5b8d5fcdd476ab41716e9fd4a0e9e
Ідентифікатор договору:
UA-2025-07-17-001199-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ "НАФТОГАЗ ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399676
-
Адреса:
04116, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Шолуденка, 1
Номер договору:
24-9317/25-БО-Т
Сума договору:
18 757.86 UAH з ПДВ
Сума договору:
15 631.55 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Природний газ: 17 052.60000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.07.2025 00:00 - 31.10.2025 23:59
Дата підписання:
16.07.2025 00:00
Статус:
Підписаний