-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Журнали обліку теоретичного та виконавчого навчання
Тендер Prozorro UA-2025-07-16-006288-a
Завершена
8 272.00
UAH без ПДВ
Номер:
7baa5dd6a7f845a491b6643f835f4f49
Внутрішній номер закупівлі:
25894457
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-07-16-006288-a
Замовник:
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Звягельське вище професійне училище"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02543437
-
Адреса:
11707, Україна, Житомирська область, м. Звягель, вул. Київська, 47/37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максим Зєва +380981126072 nvvpu@ukr.net http://nvpl.ho.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
8 272.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Журнали обліку теоретичного та виконавчого навчання
Кількість
34 штука
Період постачання
до 09.08.2025
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
БАРАНЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2986506910
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул.Смілянська будинок 44 корпус 1 офіс 1
Ціна пропозиції
8 272.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.07.2025 14:22
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
147663018ff5475b9e6241b7fa6b41cf
Ідентифікатор договору:
UA-2025-07-16-006288-a-c1
Постачальник:
БАРАНЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2986506910
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул.Смілянська будинок 44 корпус 1 офіс 1
Номер договору:
125
Сума договору:
8 272.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.07.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
09.07.2025 14:18
Статус:
Підписаний