• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Аксесуари до робочого одягу

Завершена

350.00 UAH без ПДВ
Номер: 3ffb8b6553ec4929b3a4a04680c4523a
Внутрішній номер закупівлі: 25893782
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-07-16-005604-a   
Замовник: Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Звягельське вище професійне училище"
Контактна особа: Максим Зєва +380981126072 nvvpu@ukr.net http://nvpl.ho.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 350.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аксесуари до робочого одягу
Код ДК 021:2015: 18140000-2 Аксесуари до робочого одягу
Кількість 7 штука
Період постачання до 14.08.2025
Місце постачання 11707, Україна, Житомирська область, місто Звягель, вул. Київська,47/37 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПАПІШ МИКОЛА ВІКТОРОВИЧ
Ціна пропозиції 350.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.07.2025 13:48
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 61571fbd0ff141fa83d3d5a1b8ba2c90
Ідентифікатор договору: UA-2025-07-16-005604-a-b1
Постачальник: ПАПІШ МИКОЛА ВІКТОРОВИЧ
Номер договору: 132
Сума договору: 350.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 14.07.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 14.07.2025 13:39
Статус:
Підписаний
pdf
Папіш 350.pdf